O Nas

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Kim jesteśmy?

KANCELARIA NOTARIALNA
Konrad Wygona – Magdalena Lejman
Spółka Partnerska

Kancelaria Notarialna mieści się w samym sercu Krakowa, tuż u stóp Wawelu, przy Placu na Groblach nr 19, w sąsiedztwie zlokalizowany jest rozległy podziemny parking. W budynku, znajduje się winda.

Decydując się na skorzystanie z usług notariusza, warto pamiętać, by wybrać profesjonalną kancelarię, która we właściwy sposób dopełni wszystkich procedur. Prowadzona przez Nas Kancelaria Notarialna posiada doświadczenie sięgające jeszcze czasów Państwowego Biura Notarialnego. Od tamtego momentu działa nieprzerwanie, w sposób prężny i cieszący się niezmiennie zadowoleniem Klientów, korzystających z Naszych usług. Kancelaria Notarialna istnieje od 1992 roku, tj. od początku prywatnego notariatu. Notariusze odbyli aplikację notarialną w Krakowskiej Izbie Notarialnej.

Jesteśmy zespołem, dla którego najwyższą wartością jest dokonywanie czynności notarialnych zgodnie z literą prawa, w sposób czytelny i przejrzysty, nie zapominając jednocześnie o obowiązującej Nas tajemnicy notarialnej, zapewniając naszym Klientom pełną dyskrecję.
Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, badając dogłębnie Jego sytuację prawną, tak by sporządzane przez Nas czynności notarialne były jak najbardziej zgodne z Jego celami i zamierzeniami, gwarantując przy tym bezpieczeństwo Jego interesów, zapewniając by przygotowywane przez nas dokumenty były spójne z obecną praktyką stosowaną przez Sądy, Banki i wszelkie inne Urzędy.
Mamy doświadczenie w kompleksowej obsłudze wszelkich czynności dokonywanych przez Deweloperów, Gminy, Spółki, a także inne osoby, zarówno prawne jak i fizyczne.
Cenimy komfort naszych Klientów, udzielając im wyczerpujących informacji o dokonywanych czynnościach, na każdym etapie realizacji zlecanych nam spraw.
Jesteśmy dyspozycyjni czasowo – istnieje możliwość dokonywania przez nas czynności notarialnych poza godzinami otwarcia Kancelarii, a także miejscowo – w razie uzasadnionej potrzeby jesteśmy w stanie dojechać do Klienta w celu dokonania czynności notarialnej.

Notariusz Konrad Wygona

Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
Aplikację notarialną rozpoczął w 1990 roku w Państwowym Biurze Notarialnym w Krakowie, a następnie aplikację kontynuował (po zmianach ustrojowych) w Izbie Notarialnej w Krakowie i zakończył ją egzaminem w 1992 roku.
  • Od marca 1993 roku pracował jako asesor notarialny.
  • Nominację na Notariusza otrzymał w dniu 11 kwietnia 1997 roku.
  • Od połowy 1997 roku prowadził Kancelarię Notarialną w Krakowie na zasadach Spółki Cywilnej przy Rynku Głównym nr 6, a następnie samodzielnie, od września 2004r., przy ul. Grodzkiej nr 48 w Krakowie
  • Od 2010 roku Kancelaria miała siedzibę przy Placu na Groblach nr 21 w Krakowie, a obecnie przy Placu na Groblach nr 19 w Krakowie.
  • Od czerwca 2016 roku prowadzi Kancelarię Notarialną wraz z Notariuszem Magdaleną Lejman na zasadzie Spółki Partnerskiej.

Notariusz Magdalena Lejman

Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
Aplikację notarialną rozpoczęła w 2008 roku w Izbie Notarialnej w Krakowie, a zakończyła egzaminem we wrześniu 2011 roku.
  • Od grudnia 2011 roku pracowała jako asesor notarialny, a następnie zastępca notarialny w Kancelarii Notarialnej notariusza Konrada Wygony.
  • Nominację na Notariusza otrzymała w dniu 21 marca 2016 roku.
  • Od czerwca 2016 roku prowadzi Kancelarię Notarialną w Krakowie wraz z Notariuszem Konradem Wygoną na zasadzie Spółki Partnerskiej

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Dodaj tu swój tekst nagłówka

0
LAT DOŚWIADCZENIA
0
UDZIELONYCH PORAD
0
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

KONTAKT

Masz dodatkowe pytania odnośnie naszej praktyki? Zapraszamy do kontaktu

(+48) 12 431-09-26
(+48) 12 428-18-00
(+48) 12 428-18-01

31-101 Kraków
Plac Na Groblach nr 19/11

notariusz@wygonalejman.pl

Masz dodatkowe pytania?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych - zgoda obowiązkowa